• busy

  Przewóz pracowników

  Obecnie organizujemy orzewozy pracowników dla zakładów przemysłowych oraz firm w Wielkopolsce.

  Nasze doświadczenie pozwala nam zaplanować optymalnie każdy szczegół dowozu pracownika tak, aby zminimalizować koszty z tym związane zachowując jednocześnie najwyższy poziom usług ze szczególnym naciskiem na bezpieczeństwo Państwa pracowników, oraz punktualność naszych Kierowców.

  Chętnie przygotujemy korzystną ofertę przewozu Państwa pracowników. Jeśli są Państwo zainsteresowani współpracą z naszą firmą, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

   
 • przewóz osób

  Turystyczne przewozy osób

  W ramach przewozów turystycznych dowieziemy Państwa w każde miejsce w Polsce i w Europie. Z naszymi Klientami byliśmy w niemal każdym państwie Europy nad morzem i w górach, na słonecznych plażach i najsłynniejszych starówkach europejskich miast.

  Zdobyte przez nas doświadczenie może okazać się pomocne podczas poszukiwania dobrych i tanich noclegów. Zajmujemy się również organizacją nietypowych zleceń, podczas których niezbędna jest asysta samochodu, takich jak spływy kajakowe, rajdy rowerowe, obozy wędrowne itp.

  Nasza firma organizuje przewozy turystyczne dla Klientów indywidualnych, oraz w ramach współpacy z renomowanymi biurami turystycznymi w całym kraju.

 • Wyjazdy na imprezy - transport osobowy

  Jeśli planujecie państwo wyjazdy na imprezy indywidualne lub w gronie rodziny, przyjaciół, czy współpracowników. Chętnie tam państwa dowieziemy.

  Mamy na swoim koncie wiele wyjazdów. M.in.:
  - na koncerty ( Madonny w ... )
  - na imprezy sportowe (F1 w Budapeszcie)
  - na targi | - na wycieczki szkolne
  - do parków rozrywki (Heide Park w Hamburgu, Tropical Island w Berlinie )
  - na śluby, wesela, imprezy okolicznościowe

 • Wynajem busów i mikrobusów


  Pełną ofertę wynajmu samochodów znajdą Państwo na stronie WWW naszej wypożyczalni.

  www.flotaauto.pl


  Zapraszamy!
poprzednie następne